Budapesti férfi tenisztorna - Búcsúzott a tavaly elődöntős Seppi, visszalépett a címvédő

Budapest, 2019. április 22., hétfő (MTI) - A tavaly elődöntős Andreas Seppi kiesett az első fordulóban a Hungarian Open elnevezésű, 524 340 euró (165,2 millió forint) összdíjazású budapesti salakpályás férfi tenisztornán.
    A világranglistán 62. olasz játékost a selejtezőből érkezett szerb Filip Krajinovic (105.) búcsúztatta három szettben úgy, hogy a másodikban öt mérkőzéslabdája volt, de egyikkel sem tudott élni, a harmadik játszmában viszont az elsőt kihasználta. Ebben a szakaszban 4:1-re elhúzott, Seppi egyenlített, majd Krajinovic 6:5-ös vezetésénél semmire vette el ellenfele adogatását.

A mérkőzés 2 óra 42 percig tartott.

A címvédő olasz Marco Cecchinato hétfőn betegség miatt visszalépett a budapesti versenytől, a helyére szerencsés vesztesként a német Mathias Bachinger került.

páros, nyolcaddöntő:

Ken Skupski, Neal Skupski (brit, 3.)-Valkusz Máté, Nenad Zimonjic (magyar, szerb) 6:0, 7:6 (7-4)