Jégkorong Visegrád Kupa - Vereséggel kezdett az Újpest

Budapest/Gyetva, 2019. augusztus 20., kedd (MTI) - Az Újpest elvesztette első mérkőzését a jégkorong Visegrád Kupa 2019/20-as idényében, miután kedden 6-1-re kikapott Gyetván.
    A házigazda szlovák együttes egy hete a sorozat szezonnyitó találkozóján 3-1-re múlta felül a cseh másodosztályú HC RT Torax Poruba gárdáját. A B csoportban a lengyel Nowy Targ szerepel még. Az A jelű kvartettben az Erste Liga-győztes Ferencváros mellett a szlovák HK Nitra, valamint két lengyel gárda, a Jastrzebie és a Katowice kapott helyet. A szeptember 6-áig tartó csoportkörben egyszer találkoznak egymással a csapatok. A negyeddöntőket októberben, az elődöntőket novemberben rendezik, a Visegrád Kupa harmadik kiírásának fináléjára januárban kerül sor. Eredmény (a viadal honlapjáról): Visegrád Kupa, B csoport: HC 07 Detva (szlovák)-UTE 6-1 (2-0, 1-1, 3-0)