Labdarúgó NB II - Az MTK győzelemmel köszöntötte Garami Józsefet

Budapest, 2019. augusztus 18., vasárnap (MTI) - Az MTK házigazdaként 3-2-re legyőzte a Soroksár csapatát a labdarúgó NB II vasárnapi, negyedik fordulójában.
    A kezdőrúgást Garami József mesteredző végezte el, akit a meccs előtt nyolcvanadik születésnapja alkalmából köszöntöttek. A legendás szakvezető csaknem két évtizeden át szolgálta a kék-fehér klubot. Pályafutása legnagyobb sikerét is az MTK-val érte el: a 2007/2008-as szezonban a 22-es keretből 19 saját nevelésű játékossal szerzett bajnoki címet. A korábbi szövetségi kapitány magyar csúcsnak számító 797 élvonalbeli meccsen ült a kispadon. Volt csapata az első félidőben Vass Patrik találatával és Bognár István két góljával jelentős előnybe került, ám a vendégek végül szorossá tudták tenni az eredményt. Merkantil Bank Liga NB II, 4. forduló: MTK Budapest-Soroksár SC 3-2 (3-0) Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0) Vác FC-Dorogi FC 2-0 (1-0) Nyíregyháza Spartacus FC-Békéscsaba 1912 Előre 3-0 (1-0) Kazincbarcika-Duna Aszfalt Tiszakécske 2-1 (0-1) később: BFC Siófok-WKW ETO FC Győr 19.00 Gyirmót FC Győr - Szeged-Csanád Grosics 19.00 Szombathelyi Haladás-Szolnoki MÁV FC 19.00 Budafoki MTE-Budaörsi SC 19.00 Vasas FC-FC Ajka 19.00