Szlovák jégkorongliga - A DVTK kikapott a címvédőtől

Budapest/Besztercebánya, 2019. december 1., vasárnap (MTI) - A DVTK 4-2-es vereséget szenvedett vasárnap a címvédő Banská Bystrica vendégeként a szlovák jégkorongligában.
    A 17. percben hátrányba került ugyan a DVTK, de miután a második, majd a harmadik játékrész elején is eredményes volt, fordított. A besztercebányaiak azonban gyorsan visszavették a vezetést - 1:22 perc kellett a házigazdáknak az emberelőnyös szituációkban szerzett két gólhoz -, majd az 53. percben a fehérváriaknál is megfordult Timotej Sille góljával bebiztosították győzelmüket. Eredmény (a sorozat honlapjáról): HC Banská Bystrica (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 4-2 (1-0, 0-1, 3-1) korábban: HK Nitra (szlovák)-MAC Újbuda 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1), hosszabbítás után