US Open - Bondár is a selejtező első fordulójában búcsúzott

New York, 2019. augusztus 20., kedd (MTI) - Stollár Fannyhoz hasonlóan Bondár Anna számára is már az első fordulóban véget ért az amerikai nyílt teniszbajnokság selejtezője.
    A világranglistán 198. magyar játékos kedden a hazai Hailey Baptiste ellen lépett pályára, aki az első szettben gyorsan elvette Bondár adogatását, majd előnyét biztosan őrizte meg (6:3). A második szett még simábban alakult, a magyar teniszező 0:4-nél tudott játékot nyerni, ám felzárkózni nem volt esélye. Stollár Fanny már hétfőn búcsúzott az év negyedik Grand Slam-viadalának kvalifikációjától. A harmadik magyar női versenyző, Babos Tímea magyar idő szerint kedd éjszaka lép pályára az első fordulóban a japán Nara Kurumi ellen. Eredmény, selejtező, 1. forduló: -------------------------------- Hailey Baptiste (amerikai)-Bondár Anna 6:3, 6:1